KONST / Litografier / Färglitografi 11721481
nr 1172 1481
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 144/150, motivet: 29x18
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:52:56
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Corneille
Läs mer om Corneille